Bemay Grup
0 212 651 04 52

HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat sonrası temizlik üç kademede yapılır. İmalattan önce kaba temizlik, imalat ile birlikte hazırlık temizliği ve inşaatı imalatı bitmiş dairelerin ince temizliği. Kaba temizlik inşaat sırasında oluşan çimento lekeleri, alçı lekeleri, sıva artıkları temizlenip çöplerin ortadan kaldırılmasıyla gerçekleşir. Hazırlık temizliği boyaların yapılması ve gerekli eşyaların duvara monte edilmesiyle oluşur.

inşaat

DEZENFEKSİYON

Hizmetin genelinde mevcut salgın koşullarında COVİD 19 olarak adlandırılan virüs türüne karşı yapılacak dezenfeksiyonda öncelikli amacımız sizi ailenizi ve çalışanlarınızı dışarıdan gelebilecek enfeksiyonlardan korumaktır. Mevcut koşullarda bu amaçla kullanılabilecek dezenfektan seçeneklerimiz 3 gruba ayrılmaktadır.

dezengeksiyon

OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis içi çalışanlarınızın standart saat uygulaması 09.00-17.30 arası olduğunu öngördüğümüzde ofis temizlik işleminin elbette ki ortak kullanım alanları olan tuvalet ve koridorlar hariç çalışanlarınız ofiste yokken tüm masalar silinmeli, çöpler toplanmalı zeminler temizlenmeli, ertesi sabah iş başı saatinde tertemiz ferah bir ofis de işbaşı yapmalılar.

ofis

EV TEMİZLİĞİ

Evimiz huzurumuzun temelini oluşturur. Günümüzün çok büyük bir bölümünü evimizde geçiriyoruz. Yemek yiyor, dinleniyor, misafir ağırlıyor, tuvalet ve banyo gibi ihtiyaçlarımızı gideriyor ve uyuyoruz. Tüm bu faydaları bize sunmanın doğal bir sonucu olarak da evimiz yoğun olarak kir, toz ve mikroba maruz kalıyor.

ev

İNSAN KAYNAKLARI

Kurumunuz ne olursa olsun okul, fabrika, siteler, kısaca personel istihdam eden tüm kuruluş ve firmalara kaç kişi çalıştırırsanız çalıştırın ister 1 kişi ister 100 kişi, açık pozisyonlarınız için, ihtiyaç duyduğunuz personel için bizi arayın.

insan