Bemay Grup
0 212 651 04 52

HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Ekim, 2020
inşaat

İnşaat sonrası temizlik üç kademede yapılır. İmalattan önce kaba temizlik, imalat ile birlikte hazırlık temizliği ve inşaatı imalatı bitmiş dairelerin ince temizliği.

Kaba temizlik inşaat sırasında oluşan çimento lekeleri, alçı lekeleri, sıva artıkları temizlenip çöplerin ortadan kaldırılmasıyla gerçekleşir. Hazırlık temizliği boyaların yapılması ve gerekli eşyaların duvara monte edilmesiyle oluşur.

Son aşama da ise çerçeve ve camlardan başlanarak dairenin çıkış kapısına doğru en içerden yani en uzak noktadan çıkışa doğru banyo ve mutfak dolapları varsa gömme dolaplar da dahil olmak üzere tüm detaylar temizlenerek daire kapısına ulaşılır.

Planlı yapıldığında olduğundan daha kolay gözüken inşaat sonrası temizliği herkesin yapılabileceği bir iş değildir. Burada önemli olan hangi malzemenin nerede ne kadar kullanılması ve uygun leke çıkarıcıların daire içlerinde kullanılan dekoratif malzemeye zarar vermemesi gibi teknik özelliklere dikkat edilmesi gereklidir.

BEMAY GRUP olarak farkımız bu noktada başlamaktadır. Kurum olarak yeni bir kuruluş olabiliriz, ancak sektörde yaklaşık 20 yıla ulaşan bir tecrübe ile hala ilk günkü heyecan ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Lütfen referans listemizi inceleyiniz. Tüm özel sektör, Toki, Emlak Konut projelerinde verdiğimiz başarılı hizmetler sonucu kazandığımız tecrübeyi sizinle paylaşmamız ve çözüm ortağınız olmak için bizi arayın.


iletişim

Teşekkürler !. Mesajınız başarı ile günderildi...
Mesajınız iletilemedi, lütfen tekrar deneyiniz.